MENU Download - Obiekty: budynki kolejowe
 
Budynek kolejowy - v 1.0

Parterowy po bokach i piętrowy w centralnej części budynek prawdopodobnie z początku XX wieku. Jego stan wskazuje na brak chęci lub funduszy na remont. Pierwowzór stoi w miejscowości Sędziszów Małopolski.DOWNLOAD

Budka dróżnika - v 1.1

Budka dróżnika jakich wiele nie tylko w Polsce. Model wykonany w oparciu o budynek w miejscowości Breisen na linii Berlin - Frankfurt (Oder).
DOWNLOAD

Mały budynek stacyjny - v 1.0

Mały, parterowy budynek stacyjny posiadający kasę, poczekalnię i kilka pomieszczeń służbowych. Pierwowzór stoi w miejscowości Pillgram na linii Berlin - Frankfurt (Oder).DOWNLOAD

Budynek stacyjny ceglany - v 1.0

Charakterystyczny dla początku XX wieku budynek stacyjny, który mimo wieku utrzymywany jest w bardzo dobrym stanie i oryginalnym wyglądzie. Pierwowzór stoi w miejscowości Breisen na linii Berlin - Frankfurt (Oder).


DOWNLOAD

Nastawnia - v 1.0

Często spotykany typ nastawni murowanej. Cechą charakterystyczną jest duża ilość okien oraz solidne zadaszenie nad nimi. Dodatkowo posiada pomieszczenia techniczne oraz socjalne.

Nazwę posterunku oraz jego symbol należy dodać we własnym zakresie.

DOWNLOAD


Nastawnia bramowa - v 1.0

Dość charakterystyczny typ nastawni, pod którą przechodzą dwa torowiska. Dzięki takiej konstrukcji zapewnia doskonałą widoczność na okręg nastawczy. Oryginał stoi we Frankfurcie nad Odrą.

Nazwę posterunku oraz jego symbol należy dodać we własnym zakresie.

DOWNLOAD


Wieża wodna - v 1.1

Fikcyjna wieża wodna, mimo że nie przypadkiem wyszła bardzo podobnie do wieży ciśnień w Czarnkowie. Obiekt z czasów "prehistorycznego MSTS'a".DOWNLOAD


Podstacja trakcyjna 3kV - v 1.1

Budynek, w którym napięcie prądu zmiennego 110kV jest bezpośrednio przetwarzane przez zespół prostownikowy na napięcie trakcyjne 3kV prądu stałego. Podstacje trakcyjne są rozmieszczone w odległościach od 15 do 28 kilometrów od siebie.

DOWNLOAD


   

copyright DeMoN 2019

Szablon by Sliffka