MENU Download - Wagony towarowe: kryte
 

! UWAGA !
Wagony wymagają pobrania specjalnej wersji Open Rails
oraz
dźwięków i plików konfiguracyjnych.

Zawartość pliku RAR należy wypakować do folderu TRAINS.

PKP CARGO G (208K)- v 1.1a

Popularny 2-osiowy wagon kryty (208K), produkowany na początku lat 80-tych XX wieku. Używany do przewozu ładunków, które muszą być chronione przed działaniem wpływów atmosferycznych oraz do przewozu materiałów sypkich luzem. Malowania zgodne z opoką Vc i VI.

Model wykonany w technice LOW POLY.

Serie: Gbs, Gbs-t

DOWNLOAD


PKP G (208K) - v 1.1a

Popularny 2-osiowy wagon kryty (208K), produkowany na początku lat 80-tych XX wieku. Używany do przewozu ładunków, które muszą być chronione przed działaniem wpływów atmosferycznych oraz do przewozu materiałów sypkich luzem. Malowania zgodne z opoką IVc i Va.

Model wykonany w technice LOW POLY.

Serie: Gbs, Gbkks

DOWNLOAD


PKP U (23K) - v 1.2

Zestaw 2-osiowych wagonów gospodarczych U, powstałych na bazie wagonów typu 23K produkowanych przez Pafawag. Wagony XKch i XKL prawdopodobnie używane były w transporcie wojskowym. Malowania zgodne z epoką IVb, IVc i Va.

Serie: U-XKL, U-XKch, Uu, Utx

DOWNLOAD


PKP (Dresden) - v 1.1

Niemieckie znormalizowane wagony kryte 2 osiowe z czasów II Wojny Światowej (typ Dresden) przejęte przez PKP po zakończeniu wojny. Używane do przewozu różnego rodzaju materiałów stałych.
Malowania zgodne z opoką IIIc i IVa/IVb.

Serie: Hbkr, Kdsth, Kdsto, U

DOWNLOAD


PKP (Oppeln) - v 1.1

Niemieckie wagony kryte 2 osiowe z czasów II Wojny Światowej (typ Oppeln) przejęte przez PKP po zakończeniu wojny. Używane do przewozu różnego rodzaju materiałów stałych.
Malowania zgodne z opoką IIIc i IVa/IVb.

Serie: Glm, Kdt, Kdth

DOWNLOAD


   

copyright DeMoN 2019

Szablon by Sliffka