MENU Download - Obiekty: pojazdy drogowe
 

FSC Żuk - v 1.1

Żuk to rodzina lekkich samochodów dostawczych produkowanych w Lublinie opracowanych na bazie FSO Warszawa. To stale popularne auto posiada wiele wersji nadwoziowych m.in.: pick-up, furgon, skrzyniowy, straż pożarna.

Warianty: wersja cywilna (zielona, pomarańczowa), Łączność, Straż Pożarna

DOWNLOAD


Tarpan 233 - v 1.1

Samochód dostawczy produkowany w FSR Poznań-Antoninek od 1973 do 1982 roku. Jego budząca wiele wątpliwości jakość wykonania była wręcz legendarna. Mimo niedopracowania technologii produkcji wyprodukowano ponad 6000 szt.


DOWNLOAD


Ambulans Mercedes - v 1.0

Produkowany od 1995 roku, pierwszy z własną nazwą, samochód dostawczy Mercedesa. Tutaj w wersji ambulansu swego czasu popularny na drogach nie tylko Polski.DOWNLOAD


Kamaz 5511 - v 1.1

Rosyjskie ciężarówki Kamaz zaprojektowano w nowoczesny jak na swoje czasy sposób (silnik umieszczony pod unoszoną kabiną), wyposażono je standardowo jednostkę V8, która mogła poradzić sobie z ciężkimi warunkami pracy.

Warianty: pusty, ładowny, z otwartą skrzynią

DOWNLOAD


Ikarus 256 - v 1.2

Ikarus produkowany na Węgrzech od 1973 roku jest najbardziej popularnym na świecie autobusem miejskim i wycieczkowym. Mimo znacznego wieku dalej pojawia się na drogach całego świata.

Warianty: niebieski, czerwony z logiem ORBIS.

DOWNLOAD


Autosan H9-21 - v 1.1

Autosan H9 produkowany od 1969 roku w wielu wersjach szybko stał się bardzo popularny. Po prawie 40 latach dalej można go zobaczyć na drogach.

Warianty: niebieski, czerwono pomarańczowy


DOWNLOAD

Wózek akumulatorowy - v 1.0

Wózek akumulatorowy produkcji polskiej, WNA-1320. Dzięki dużej ładowności i mocy świetnie nadaje się do transportu materiałów na krótkie odległości. Szeroko stosowany na kolei przy obsłudze przesyłek pocztowych i bagażowych.

Warianty: z dachem, bez dachu.

DOWNLOAD

 

copyright DeMoN 2019

Szablon by Sliffka